İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

MİM Mühendislik & Danışmanlık Ekibi, kendisini sürekli müşterisinin yerine koyup düşünen, bu sayede müşterisini ve yaptığı işi sonuna kadar sahiplenen; aynı anda çok farklı sektörlerde pek çok projeyi bir arada yürütebilecek kadar bilgi birikimi ve sorumluluk sahibi ve her geçen gün müşterilerimize nasıl daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesi ile sürekli sınırlarını zorlayan bireylerden oluşan bir takımdır.
 
3S Prensibi MİM Mühendislik & Danışmanlık İnsan Kaynakları politikasının bel kemiğidir. 
 
Sahiplenen, Sorumluluk sahibi ve Sınırlarını zorlayan ekibimiz için hedef ve performans odaklı çalışma teşvik edilmekte, “iyi performansa iyi ücret” politikasına uygun olarak performansa dayalı ücretlendirme sistemi uygulanmaktadır. 
 
Ekibimizin her üyesi için sene başında ayrı ayrı olarak ölçülebilir performans kriterleri belirlenmekte, böylelikle kişisel hedefler ile şirket hedeflerinin birbirine paralel olması sağlanmaktadır. Belirlenen performans kriterleri belirli periyotlarda ölçülerek ekibimizin performans değerlendirilmesi yapılmaktadır.
 
MİM Mühendislik & Danışmanlık ekip üyelerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine özel önem vermekte ve bu konuda çalışanlarına destek olmaktadır.     
 
Siz de bu başarılı ekibin bir parçası olmak isterseniz açık pozisyonlarımız hakkında bilgi almak ve başvuru formumuzu doldurmak için buraya tıklayınız.